O nasOPRACOWANY PRZEZ DENTYSTĘ:

W AKCIE MIŁOŚCI DO CÓRKI CIERPIĄCEJ NA CHRONICZNY NIEŚWIEŻY ODDECH.


The Breath Co powstał dzięki miłości i oddaniu dr Harolda Katza do jego córki, która miała problem z nieświeżym oddechem w wieku nastoletnim. Ta niesamowita historia opowiada o ojcu, który opracował produkt, aby pomóc swojej córce pozbyć się nieświeżego oddechu, a w dłuższej perspektywie pomógł wielu milionom ludzi w ponad stu krajach na całym świecie.
Dr Katz uczęszczał do UCLA School of Dentistry i ukończył studia stomatologiczne i bakteriologiczne. Swoją odnoszącą sukcesy praktykę otworzył w latach 70. w kalifornijskim Beverly Hills, kilka przecznic od 20th Century Fox Studios.
Inspiracją dla dr Katza do stworzenia The Breath Co na początku lat 90. była jego córka. Nawet po wypróbowaniu różnych standardowych płynów do płukania jamy ustnej i past do zębów oraz regularnym nitkowaniu zębów, problem nieświeżego oddechu u jego córki nadal się utrzymywał. Dzięki rozległej wiedzy dr Katza na temat bakteriologii, wkrótce odkrył on, że przyczyną nieświeżego oddechu jest grupa bakterii wytwarzających siarkę, które bytują zarówno na języku, jak i w gardle. Dzięki swoim eksperymentom opracował formułę aktywnego tlenu, która neutralizuje bakterie powodujące nieświeży oddech.
Od 1994 roku jest znany na całym świecie jako ekspert od nieświeżego oddechu, zaburzeń smaku, kamieni migdałkowych i suchości w ustach. Dr Katz pomógł setkom tysięcy ludzi na całym świecie, którzy cierpią na halitozę. Odkąd pojawił się w programach takich jak The View i CBS Early show, otrzymał tytuł „Guru od nieświeżego oddechu”.

NASZE

PRODUKTY
ŁAGODNA MIĘTA

Wykazano klinicznie, że płyn do płukania jamy ustnej The Breath Co zwalcza nieświeży oddech przez 12 godzin dzięki unikalnej bezalkoholowej, niepalącej formule, która pozostawia uczucie pewności siebie! 
ORZEŹWIAJĄCA MIĘTA

Nasza unikalna formuła o zrównoważonym pH jest zasilana aktywnym tlenem, który, jak wykazano klinicznie, neutralizuje nieświeży oddech i czyści całą jamę ustną, nawet w trudno dostępnych miejsca. 

Klinicznie udowodniona neutralizacja
nieświeżego oddechu przez 12 godzin.

TheBreathCo

Realizacja Piotr Chrzanowski.