WYSYŁKA

Zasady Wysyłki Towarów

1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Polkard Bis Sp. z o.o. realizowane są na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 2 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.

3. Koszt dostawy określa cennik i jest on podany poniżej.

4. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie prze firmę PolkardBis Sp. z o.o. danych osobowych, zawartych w zamówieniu zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej „Protokołu Reklamacji”.

Koszty Wysyłki:

Kurier GLS – pobranie – 25 zł

Kurier GLS – przedpłata – 22zł

Kurier Inpost – pobranie – 21zł

Kurier Inpost – przedpłata – 17zł

Paczkomat Inpost – przedpłata – 15zł

Odbiór osobisty Olsztyn ul. Marka Kotańskiego 2

Klinicznie udowodniona neutralizacja
nieświeżego oddechu przez 12 godzin.

TheBreathCo

Realizacja Piotr Chrzanowski.